-
Taip
-
1) Įsiregistravę galėsite stebėti savo pažangą bei istoriją.
2) Galėsite mokytis be reklamų (šiek tiek paaukoję).
-
Jeigu šiek tiek paaukosite, mes pašalinsime reklamas iš jūsų paskyros. Tik ne iš karto, nes tai atliekama rankiniu būdu.
-
1) Parašykite pastabų apie tai, kas patinka ir kas nepatinka.
2) Pateikite savo idėjų, kaip pagerinti mokymąsi.
3) Praneškite apie mus savo draugams (bendrinkite mūsų svetainę socialiniuose tinkluose, prisijunkite prie mūsų https://www.facebook.com/TouchTypingStudy)
-
Laikas, reikalingas išmokti rinkti tekstą akluoju būdu, priklauso nuo jūsų asmeninių savybių. Taip pat svarbu treniruotis reguliariai. Rezultatui pasiekti patariame kasdien išmokti po 1 pamoką.
Atminkite, kad vien žinodami, kur yra raidės, nepradėsite rinkti teksto greičiau. Pirštai patys turi „įsiminti“ judesius, kur yra koks klavišas, jums apie juos negalvojant ir nežiūrint į klaviatūrą. Judesių automatizmas įgyjamas tik nuolat treniruojantis. Atminkite, kad sėkmės pagrindas yra praktika!
-
Programa skaičiuoja, kiek žodžių parašėte per minutę, ir taip gaunamas ž/m. 1 žodis = 5 ženklai, įskaitant tarpus ir skyrybos ženklus.
-
Iš techninės pusės reikalingas tik interneto ryšys. Tačiau galbūt prireiks ir motyvacijos bei noro geriau išmokti rinkti tekstą akluoju būdu.
-
Pradėdami rinkti tekstą žiūrėkite, kad būtų išjungtas „Caps Lock“. Jeigu jis bus įjungtas, programa prašys paspausti reikiamą klavišą kartu su „Shift“.
-
„Typing Study“ yra skirta visiems, kas nori įgyti aklojo teksto rinkimo įgūdžių. Aklasis teksto rinkimas leidžia rinkti tekstą nežiūrint į klaviatūrą.
-
Taip, „TypingStudy“ tinka ir disleksikams. Turėdami aklojo teksto rinkimo įgūdžius šie žmonės įgyja privalumą įvairiose gyvenimo srityse. Kadangi disleksikai ranka rašo lėtai ir neįskaitomai, klaviatūra rinkti tekstą ir paskui tokį tekstą skaityti bus žymiai patogiau.