آزمون سرعت

0
کلمات در دقیقه
0
خطاها
00:00
زمان

نکته ها

سعی کنید در صفحه کلید نگاه نکنید، دشوار خواهد بود در ابتدا، اما شما را از طریق تمرینات شما را پیدا خواهد کرد پیشرفت آن را آسان تر می شود و انگشتان دست خود را آغاز خواهد شد بدون شما آگاهانه تصمیم گیری است که انگشت که با آن کلید به حرکت.
همانطور که یاد می گیرید به تایپ، در بالای صفحه کلید نگاه کنید تا ببینید که در انگشت به استفاده از. نترس به اشتباه نیست - اگر شما انجام دهید، برنامه به شما درست به کلید استفاده کنید را نشان می دهد. اگر کلید سمت راست است، آن را نشان می دهد سبز، اگر آن اشتباه است - پس از آن قرمز است.
دانش تازه به دست آورد بلافاصله سعی کنید برای خود را هر روز نیازهای کامپیوتر قرار داده، هیچ چیز خوبی از آن نخواهد شد.
تنظیم یک برنامه. مگر در مواردی که شما ایجاد یک برنامه برای یادگیری آن است که بسیار آسان برای پیدا کردن بهانه ای برای تمرین نیست.
نگه داشتن چشم در تعداد اشتباهات شما را و تمرکز بر کاهش اشتباهات خود را در آزمون های آینده به جای افزایش سرعت تایپ خود را. نتیجه نهایی خواهد شد افزایش بهره وری.
شما ممکن است پیدا کردن آن مفید به بی سر و صدا می گویند که نام کلید را به عنوان شما آن را اعتصاب. اجازه ندهید که اشتباهات خود باعث شود شما به از دست دادن قلب، تایپ لمسی، یک مهارت است که می توان توسط عمل آموخته است.
صبور باشید. هنگامی که الگوهای انگشت ضربه زدن به کلید صحیح یاد گرفته می شوند، سرعت و دقت به طور طبیعی رخ می دهد.
انتقال فقط انگشت مورد نیاز برای حمله به یک کلید است. اجازه نمی دهد که سایر انگشتان تا سرگردان دور از کلیدهای ردیف خانه خود اختصاص داده است.
انگشتان دست خود را باید بر روی کلیدهای ردیف خانه می شود و دست های خود را باید در زاویه همان صفحه کلید شیب پیدا کردن. اجازه ندهید که مچ دست خود را تنبل و بقیه در برابر میز و یا صفحه کلید می شوند.
تمرین هر ورزش چندین بار تا زمانی که شما با مهارت های تایپ خود را راضی.
آیا بر روی کلید صدای بلند یا محکم نیست. سعی کنید با استفاده از حداقل نیروی ممکن است. استراحت بین کلمات با استراحت هر ده انگشت بر روی سطح از کلید.
برای استراحت دست بدون فعال کردن کلید، رها پنج انگشت به طور همزمان در هر نقطه بر روی سطح صفحه کلید.
شیر نماد هر کلید را به آرامی اما جداگانه با یک انگشت در یک زمان، مراقبت به طور تصادفی برای شیر از کلید های ناخواسته.
برای فعال کردن خودکار تکرار، لمس و نگه داشتن یک انگشت بر روی کلید مورد نظر است. بلند انگشت برای جلوگیری از تکرار خودکار.
تایپ بازی ها راه سرگرم کننده برای بهبود سرعت و دقت تایپ شما. از آن لذت ببرید در حالی که شما یاد می گیرند!
تمرینات هماهنگی انگشت و کاهش استرس تمرینات، کاهش تنش کمک خواهد کرد و آنها اغلب لبخند بر روی صورت خود قرار داده است. وضع خوشحال و یک محیط دلپذیر می تواند کمک به ایجاد لذت یادگیری.
اطمینان از شما اجازه می دهد حداقل 30 دقیقه برای هر درس.
اطمینان حاصل شود که شما انگشت خود را به روز نگه دارید به عنوان نزدیک به موقعیت خانه که ممکن و به حداقل رساندن حرکات دست خود را در حالی که شما در حال یادگیری.
آموزش تایپ همه چیز در مورد اشتباه، هم نمی تواند تون ارسال شد دلسرد نشین، چون اگر شما ضربه کلید اشتباه است.
سعی کنید به نوع با یک سرعت ثابت.
بلند کردن مچ دست خود را کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود انگشتان دست خود را می تواند بهار و ضربه کلید به سرعت و با دقت.
برای سوئیچ بین حالت بالا / پایین استفاده همیشه از طرف مقابل است. توجه: حروف روی برخی از صفحه کلید لپ تاپ می تواند هم نزدیک کرد.
چک کردن فاصله خود را از صفحه کلید. تنظیم صندلی خود را برای جلوگیری از یک مشکل شایع - نشستن بیش از حد نزدیک به صفحه کلید است. تنظیم زاویه از مانیتور خود را برای به حداقل رساندن تابش خیره کننده.
هرچه بیشتر تمرین کنید، بهتر است شما تایپ خواهد کرد و سرعت شما را افزایش می دهد.
مگر در مواردی که شما می دانید دقیقا همان جایی که یک نامه و یا یک کلید شماره، شما قادر نخواهد بود آن را بدون نگاه کردن در صفحه کلید تایپ.
در صورت امکان، سعی کنید تمرین بر روی یک صفحه کلید معمولی و یک صفحه کلید لپ تاپ.
با صفحه کلید خود را راحت و مطمئن شوید که آن را در ارتفاع مناسب برای انگشتان دست خود را.
قبل از شروع تست سرعت تایپ کردن، مطمئن شوید که شما نشسته اند تا راست، پاهای خود را صاف بر روی زمین است. آرنج های خود را نزدیک به بدن شما، مچ دست خود را راست و ساعد خود را و به یاد داشته باشید که استراحت به طور منظم.
تمرینات آرامش بخش: گسترش انگشتان هر دو دست دور از هم. برای پنج ثانیه نگه دارید، سپس استراحت. در مجموع سه بار تکرار.
مطمئن شوید که برای اندازه گیری سرعت تایپ خود را به صورت دوره ای - با استفاده از ابزار ما شما می توانید پیشرفت خود را در هر دو سرعت و دقت را به عنوان یاد می گیرید تیک بزنید. تعداد کلمات در هر دقیقه نشان می دهد سطح تایپ کردن خود را.
تست تایپ کردن دو چیز، سرعت و اشتباهات، اندازه گیری تا زمانی که شما تست سرعت تایپ ما را، با سرعت خود را به نظر نمی آید.
اگر صفحه کلید بیش از حد بالا (صندلی بیش از حد کم) خطاهای تمایل دارند به در ردیف صفحه کلید بالا رخ می دهد. اگر صفحه کلید بیش از حد کم (صندلی بیش از حد بالا) خطاهای تمایل دارند به در ردیف صفحه کلید پایین رخ می دهد.
تمرینات آرامش بخش: آیا دست خود را در یک موقعیت مشابه به فرمت مچ دست قرار داده، به آرامی با استفاده از دست دیگر را به انگشت شست را در یک مسیر به عقب و رو به پایین فشار اعمال می شود. برای پنج ثانیه نگه دارید و استراحت. این سه بار در هر طرف تکرار کنید.
این ممکن است یک یا دو هفته برای رسیدن به سرعت 50 کلمه در دقیقه اگر شما تمرین 30-60 دقیقه در هر روز. صبور باشید.
کشش مچ دست و انگشتان دست خود را قبل از شروع آزمون تایپ کردن.
اگر می خواهید مطمئن تایپ کردن آسان تر است، شما باید مهارت و چابکی خود را بهبود بخشد. این کمک می کند تا اگر شما بازی گیتار یا ابزار دیگری است که نیاز به دست های خود را.
آرامش تمرین: کشش هر دو به سمت خارج تسلیحاتی با انگشتان دست با هم و رسم یک دایره با دست های خود، آنها را به چرخش در مچ دست. پنج حلقه در یک جهت، و سپس پنج نفر در جهت مخالف.
چت با دوستان و خانواده.
پایان هر درس، پس از آن تست سرعت را امتحان کنید.
هنگامی که یادگیری به نوع آن از اهمیت زیادی برخوردار است که شما را به یک برنامه ثابت از تمرین و یا انگشتان دست خود را چوب است به از دست دادن حافظه عضلانی خود را شروع خواهد شد.
تمرینات آرامش بخش: نگهداری سلاح های خود را به بیرون با کف دست رو به پایین. بالا بردن دست تا به عنوان اینکه کسی برای متوقف کردن به شما می گویم. با استفاده از دست مخالف، اعمال فشار به کف دست مطرح است. فشار برای پنج ثانیه نگه دارید، سپس استراحت. تکرار در مجموع سه بار در هر طرف.
اگر شما یاد می گیرند برای تایپ سریع در حالی که به دنبال در صفحه کلید، شما ادامه خواهد داد تا زمان مشکل را با غلط املایی و املاء وقتی میروید بیرون به شرایط تایپ کردن دنیای واقعی دلیل این که شما قادر نخواهد بود برای دیدن اشتباهات بر روی صفحه نمایش.
با پارچه مزین کردن یک حوله دست بیش از دست های خود را در حالی که شما تایپ کنید.
شروع آهسته و یادگیری کل صفحه کلید را قبل از شما یاد می گیرند برای تایپ سریع.
اگر تایپ کردن شما باعث می شود در درد، بلافاصله توقف و استراحت.
اگر شما در حال یادگیری در محیط کار، سعی کنید به مذاکره با کارفرمای خود را برای یک زمان آرام روز به اختصاص به مطالعات شما - کارفرمای خود را به طور مستقیم از مهارت های جدید خود بهره مند شوند.
آن است که مطلوب برای جلوگیری از ماندن در یک موقعیت برای مدت طولانی است. شکستن تا روز خود را با وظایف متناوب زمانی که امکان پذیر است.
این ممکن است به شما کمک کند استفاده از نرم افزار را به خودتان یادآوری به یک استراحت از صفحه کلید خود را.
تمرینات آرامش بخش: نگه بازوی خود را به سمت خارج، با کف دست رو به پایین است. رها کردن دست رو به پایین در مچ دست است. با استفاده از کف دست مخالف، اعمال فشار به پشت دست کاهش یافته است. فشار برای پنج ثانیه نگه دارید، سپس استراحت. سه بار در هر طرف تکرار کنید.
از آنجا که استفاده از کامپیوتر تا هر دو در خانه و محل کار در سال های اخیر افزایش یافته است اسیب مفصلی تکراری در ارتباط با استفاده از صفحه کلید تبدیل شده است.
برای کاهش خطر ابتلا به خود را توسعه صدمات استفاده بیش از حد شما باید بهترین شیوه ها در استقرار، تکنیک، ایستگاه های کاری تعیین پیگیری و استراحت به طور منظم.
مچ دست شما، آرنج و صفحه کلید باید در همان سطح افقی و در یک زاویه 90 درجه به بازوها خود را. بالای صفحه نمایش شما باید در نزدیکی سطح چشم باشد.
آیا در صفحه کلید نگاه کنید وقتی که شما نوع. فقط انگشتان دست خود را اسلاید در اطراف تا زمانی که آنها پیدا کردن نشانه گذاری ردیف خانه. آیا بر روی کلید چکش نیست. سعی کنید با استفاده از حداقل نیروی ممکن است.
موفقیت و بهبود در عزم خود را با تایپ لمسی چوب پس از اتمام یادگیری بستگی دارد. برای کسانی که ممکن است لحظه ای تردید، در نظر است که شما بیش از بهبود زمان یادگیری در چند هفته از افزایش بهره وری.
شما همچنین باید یاد بگیرند که به استفاده از کلید های اصلی به همراه کلیدهای Ctrl و Alt را - این است که بسیار مفید برای میانبرهای صفحه کلید.
تمرین در شرایط واقعی زندگی یک راه بسیار خوبی برای بهبود مهارت های خود و ایجاد اعتماد به نفس خود را است.
برنامه تمرین به طور منظم با 'تست سرعت برای بهبود سرعت تایپ خود را.